Українська тенісистка у матчі з голлівудським сценарієм перемогла росіянку

83-тя ракетка світу Катерина Козлова пробилася до другого кола турніру серії WTA International в Лінці (Австрія)

Українська тенісистка у матчі з голлівуд…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Українка обіграла 66-го номера світового рейтингу з Росії Анну Блінкову – 6:1, 6:7 (1), 7:6 (5).

Козлова впевнено виграла першу партію, після чого в другій не реалізувала два матч-боли на своїх подачах, а потім поступилася на тай-брейку, дозволивши Блінковій зрівняти рахунок. У третьому сеті Козлова практично весь час відігравалася, однак у вирішальний момент переламала хід гри і здобула перемогу.

Матч тривав 2 години і 57 хвилин. За цей час Козлова виконала 1-ну подачу навиліт, допустила 7 подвійних помилок і виграла 9 геймів на прийомі. Її суперниця зробила 1 ейс, 7 разів помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 7 брейк-пойнтів.

Наступною суперницею Козлової стане переможниця матчу Штефані Фегеле – Марія Саккарі.