Українська тенісистка програла в дебютному для себе фіналі престижного турніру WTA

Українська тенісистка Ангеліна Калініна поступилася у фіналі грунтового турніру серії WTA-250 в Угорщині

Українська тенісистка програла в дебютно…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. 95-та ракетка світу програла першій сіяній Юлії Путінцевій з Казахстану – 4:6, 0:6

У стартовій партії Путінцева відразу повела в рахунку і не давала українці реальних шансів повернутися в сет. У другій партії гра і зовсім прийняла односторонній характер, тривала лише 25 хвилин і закінчилася "бубликом" для Калініної.

Матч тривав 1-ну годину і 12 хвилин. За цей час Калініна виконала 1-ну подачу навиліт, 1 раз помилилася під час введення м'яча в гру, а також реалізувала 1 брейк-пойнт. Її суперниця, яка займає 42-ге місце в рейтингу, зробила 1 ейс, допустила 3 ​​подвійні помилки і виграла 5 геймів на прийомі.

Це була перша очна зустріч тенісисток. При цому раніше Путінцева обіграла іншу представницю України Катерину Козлову.

24-річна Калініна вперше в кар'єрі зіграла у фіналі турніру серії WTA. Можливо, її програш став наслідком втоми, адже українка виступає третій тиждень поспіль. За цей час вона виграла 14 матчів поспіль, взявши два титули ITF.

З нового тижня Калініна знову оновить особистий рекорд в рейтингу, ставши 81-ою ракеткою світу.