Українська тенісистка Бондаренко здобула ще одну визначну перемогу в Акапулько

Українська тенісистка Катерина Бондаренко з перемоги стартувала в парному розряді хардового турніру серії WTA International в Акапулько (Мексика)

Українська тенісистка Бондаренко здобула…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Разом із канадкою Шарон Фішман українка обіграла чеську пару Марі Боузкова / Рената Ворачова з рахунком 4:6, 6:2, 12:10.

Матч тривав 1-ну годину 32 хвилини. За цей час Бондаренко і Фішман не виконали жодного ейса, зробили чотири брейки і допустили дві подвійні помилки. На рахунку Боузкової і Ворачової одна подача навиліт, три з трьох реалізованих брейк-пойнтів і чотири помилки при введенні м'яча в гру. На вирішальному тай-брейку Бондаренко і Фішман відіграли два матчболи і зробили сім міні-брейків проти шести у суперниць.

У чвертьфіналі Бондаренко і Фішман зіграють проти американсько-сербської пари Сабріна Сантамарія / Ніна Стояновіч.