Українка Костюк пробилася у чвертьфінал парного турніру в Мельбурні

Українка Марта Костюк та її напарниця Олександра Сасновіч з Білорусі вийшли до чвертьфіналу парного турніру Yarra Valley Classic в Мельбурні

Українка Костюк пробилася у чвертьфінал…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Українсько-білоруський дует переміг китаянок Іфань Сюй і Чжаосюаня Ян. Матч тривав 1-ну годину 40 хвилин і завершився з рахунком 5:7, 6:4, 10:6.

Костюк / Сасновіч набрали більше очок на прийомі, ніж на подачі, що відбувається досить рідко. Багато в чому вони змогли цього домогтися за рахунок стабільнішої подачі: 1 ейс і 3 подвійні помилки проти 6 подвійних помилок у суперниць.

Обидві пари за матч зробили по 7 брейків.

У чвертьфіналі турніру Костюк і Сасновіч зіграють проти китайської пари Сайсай Чжен і Дуань Ін-Ін.

У першому матчі турніру Марта і Олександра перемогли американську пару Мухаммад / Пегула.