Тріумфу не відбулося: Українська тенісистка програла у фіналі престижного турніру

Українка Людмила Кіченок і латвійка Олена Остапенко не стали чемпіонками престижного турніру серії WTA 500 в парному розряді

Тріумфу не відбулося: Українська тенісис…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Вони поступилися в фіналі Вероніці Кудерметовій і Елізі Мертенс – 1:6, 3:6.

Тенісистки провели на корті 59 хвилин. За цей час Кіченок і Остапенко виконали 2 подачі навиліт, допустили 4 подвійні помилки і виграли 1 гейм на прийомі. Їх суперниці зробили 3 ейси, 2 рази помилилися під час введення м'яча в гру, а також реалізували 5 брейк-пойнтів.

Людмила Кіченок могла виграти шостий парний титул WTA в кар'єрі. Її найбільший успіх – дві перемоги на Малому підсумковому турнірі (2018, 2019).