UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Ти велика людина": Українська тенісистка Ястремська стала на захист скандального Джоковіча

25-та ракетка світу Даяна Ястремська висловилася про заражених коронавірсуом на турнірах Adria Tour, які організував Новак Джоковіч

"Ти велика людина": Українська тенісистк…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Тенісистка підтримала лідера чоловічого рейтингу АТР, також закликала людей поставитися з розуміння, що Новак хотів зробити, як краще:

– Коли ти відомий, коли ти змагаєшся на вищому рівні – погляд тисяч людей неминуче прикутий до тебе. Перший змушений прийняти на себе роль посла, і перший неминуче стаєш рольовою моделлю для багатьох. Як тенісист, граючи матчі на бокових кортах або на центральних аренах, – ти завжди прагнеш показати найкращий результат, поділитися своїми емоціями зі своєю командою і навколишніми.

Теніс – неймовірний спорт, з довгою історією і особливою культурою. Те, що відбувається цього року в світі, абсолютно немислимо, і, звичайно, це величезний удар по нашому улюбленому спорту. У кожного тенісиста на цей рік були свої плани, прагнення та очікування, але тепер, я впевнена, що у кожного лише запитання в голові – "коли ми знову розпочнемо грати, дарувати людям радість і натхнення?", "Коли ми розпочнемо займатися нашою улюбленою справою?".

Мене глибоко турбує і засмучує ситуація, яка склалася навколо проведення турніру Adria Tour в Сербії. Організатори турніру гравці виявилися під величезним тиском. Якось йде з поля зору, що захід проводився відповідно до норм і вимог країни. Якби у мене була можливість провести такий же турнір, я б не роздумувала жодної секунди.

Я організатор і голова Фонду "Дiя", який безпосередньо допомагав людям під час епідемії. Я також створила освітній ролик для освіти людей про вірус. Я знаю, що ця загроза серйозна і невидима, що робить її небезпечною. Однак я чудово усвідомлюю, що ми живемо в епоху свободи, коли кожен може вирішувати і стати тим, ким він хоче.

Я б не стала тенісисткою, якби не свобода в моїй країні 29 років тому, тому для мене це дуже важливо. Саме ця свобода і незалежність вимагає того, що кожен повинен відповідати за себе, за свої дії. Це означає, що у кожного є особистий вибір і відповідальність за себе.

У тій ситуації, у кожного був ризик заразитися. Такий ризик є і в нашому повсякденному житті – на вулиці, в парку, в супермаркеті, в ресторані, на пляжі в курортному місті і в нічному клубі.

Коли я дивлюся, через що зараз проходить Новак, мені стає гидко. У той момент, коли в моїй країні всі навколо забули про карантин, а в усьому світі коронавірус йде нібито на другий план, винною у всіх бідах призначено людину, яка лише хотіла привнести щастя і позитивні емоції людям. І зараз, замість слів підтримки в боротьбі з недугою, він отримує лише слова критики. І це людина, яка пише легендарну історію в тенісі, гравець, який у серцях мільйонів фанатів. Всі, схоже, забули, як багато він пожертвував на боротьбу з пандемією, і як багато в цілому він зробив для розвитку тенісу.

Мої дорогі фанати і читачі, люди, яких я знаю, а також ті, хто вперше дізнався про мене. 2020-ий рік привніс неймовірні зміни в наше життя. Ми зіткнулися із загрозою, яка назавжди змінить наше життя. Вся планета бореться з цим вірусом, і я впевнена, що скоро його знищать. Єдине, що зараз важливо, – це пам'ятати, ми сильні нашою добротою і підтримкою один одного. Зараз важко всім, але давайте залишатися милосердними один до одного. Ми завжди боролися, пристосовувалися і долали труднощі разом, і саме це рухало нас вперед. Саме в цьому наша сила.

Я впевнена, що Новак і організатори зовсім не хотіли таких наслідків, але так сталося. Ми всі отримали досвід, який враховуватимуть гравці та фанати на майбутніх турнірах. Я бажаю Новаку, його сім'ї і команді якнайшвидшого одужання. Новак, у тебе велика душа, ти велика людина.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❗️❗️❗️CONCLUSION OF THE STATEMENT IS IN THE COMMENTS❗️❗️❗️ When you are famous, when you compete at the top level, the eyes of a thousand are inevitably chained to you. The first one has to accept the role of the ambassador of a sort, while he becomes a role model for many. It doesn’t matter if you play at side court or in the central arena - as a tennis player, you always try to show the best you can and share the emotions with your team and other people around you. Tennis is an incredible sport, with a long history and unique culture. Things that are happening in the world this year are unthinkable and are undoubtfully a massive blow to our favorite sport. Every tennis player had their plans, aspirations, and goals for this year. Now, and I am sure about that, every one of us has only these questions in the head. These questions are: "When we start playing and giving people joy and inspiration?" and "When we will finally start to do our favorite thing?". I am afflicted and upset by the situation that has emerged around the organization of the "Adria Tour" tournament in Serbia. The organizers and players of the event found themselves under tremendous pressure. It is somehow even getting out of sight that this competition was held in compliance with country’s norms and regulations. If I had an opportunity to host the same kind of tournament, I would not hesitate a second. I am the head and organizer of "Diya" Charity Foundation that directly helped people at the course of the pandemic. I also created a clip to educate people about a virus. I know that this threat is severe and invisible, which makes it dangerous. However, I am also perfectly aware that we live in the age of liberty when everyone can make their own decisions and can become whoever he wants. I would not be a tennis player today if this freedom did not occur twenty-nine years ago in my country. It is this freedom and independence that demands that everyone should be responsible for themselves and their actions. It means that everyone has a right of choice and personal responsibility. In that situation, anyone could get infected.

A post shared by Dayana Yastremska 👑 (@dayana_yastremskay) on

Читайте також: Відомий тенісист "наїхав" на зіркового Джоковича через нехтування карантину

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"