Шварцман – Надаль: На престижному турнірі в Римі відбулась сенсація

Аргентинський тенісист Дієго Шварцман вийшов в півфінал турніру серії "Мастерс 1000" в Римі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

У чвертьфіналі він обіграв другу ракетку світу іспанця Рафаеля Надаля з рахунком 6:2, 7:5. Зустріч тривала 2 години 3 хвилини.

Восьмий сіяний Шварцман не подав жодного ейсу і не допустив жодної подвійної помилки, він реалізував 5 з 9 брейк-пойнтів. Надаль двічі подав навиліт, уникнув помилок на подачі і реалізував два брейки.

Суперники зустрічалися один з одним в офіційних матчах в 10-й раз. Попередні 9 зустрічей виграв Надаль, для якого турнір в Римі став першим з лютого.

За вихід у фінал Шварцман зіграє з 12-м сіяним, представником Канади Денисом Шаповаловим, який в чвертьфіналі обіграв 15-у ракетку турніру болгарина Григора Дімітрова з рахунком 6:2, 3:6, 6:2.