Сенсаційний розгром у півфіналі: Світоліна зганьбилася на міні-турнірі в Берліні

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна не змогла пробитися у фінал міні-турніру Bett1 Aces Berlin 2, який проходить в ангарі №6 берлінського аеропорту

Сенсаційний розгром у півфіналі: Світолі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У півфінальній зустрічі українка поступилася 43-му номеру світового рейтингу латвійці Анастасії Севастовій – 1:6, 1:6.

Перший сет українка розпочала з виграного гейма на своїй подачі, але потім повністю випустила гру зі своїх рук. Світоліна буквально сипала невимушеними помилками, чим Севастова бездоганно користалася і повісила суперниці поразку, вигравши шість геймів поспіль.

Друга партія не змінила картину гри. Севастова швидко повела 3:0, остаточно зламавши впевненість суперниці і, не програвши жодного гейму на своїй подачі за весь матч, спокійно довела справу до перемоги.

Тенісистки провели на корті всього 48 хвилин. За цей час Севастова зробила чотири ейси, п'ять брейків і не допустила жодної подвійної помилки. На рахунку Світоліної одна подача навиліт, жодного заробленого брейк-пойнта і чотири помилки при введенні м'яча в гру.

Рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 3:2, все ще на користь Світоліної.

У фіналі другої частини міні-турніру в Берліні Севастова зіграє проти Петри Квітової, яка в своєму півфіналі здобула непросту перемогу над німкенею Андреа Петковіч.

Севастова взяла реванш у Світоліної за поразку в півфіналі першої частини берлінського турніру. Щоправда, той матч пройшов на трав'яному покритті.

Нагадаємо, днем ​​раніше Світоліна обіграла у фіналі міні-турніру в Берліні якраз Квітову.

Читайте і дивіться також: Як українка Світоліна перемагала в фіналі тенісного турніру в Німеччині