"Руки трусяться, зуби зводить": Як українська тенісистка на емоціях перемагала

Українська тенісистка Леся Цуренко пробилася до третього кола Roland Garros, обігравши 76-ту ракетку світу із Сербії Александру Круніч - 5:7, 7:5, 11:9

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Леся Цуренко як емоційно грала, так емоційно і прокоментувала перемогу: "Руки трусяться, зуби зводить! Ні, ну дуже стрьомно. Я перебувала в такому стані вперше. Руки почали труситися в другому сеті. Погано навіть пам'ятаю, що я там собі казала. Звідки черпала резерви - не знаю. Перевершила саму себе по загону на повне дно. На щастя, сама звідти благополучно і вибралася".

"Занадто велика напруга. Але я виплакала, і стало легше, - пояснила друга ракетка України. - Справді, я рідко плачу. Однак всередині стільки всього накопичилося за останній час, що поплакати - найефективніший спосіб звільнитися від накопиченого стресу".

"Дивовижний матч проти Круніч приніс багато вражень і складних поворотів: мій камбек, її камбек, наступ темряви, незрозумілі рішення суддів, коли я двічі, на мій погляд, поцілила в корт, але рефері зарахували аут. Перша розбита ракетка... Але я нею дограла до кінця. Уже після матчу тренер сказав, що ракетка тріснула. Втім, до штрафу справа не дійде", - підкреслила Леся Цуренко.

Читайте також: Зіркова українська тенісистка зіграла найважчий матч у кар'єрі - і перемогла

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор