Підказки Федерера допомогли Надалю здобути перемогу на Кубку Лейвера

Друга "ракетка" світу іспанець Рафаель Надаль здобув перемогу над канадцем Мілошем Раонічем з рахунком 6:3, 7:6 (7:1) в матчі Кубка Лейвера, який проходить в Женеві (Швейцарія)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на "Чемпіонат".

Тривалість поєдинку становила 2 години 8 хвилин. Надаль 2 рази подав навиліт, здійснив 1 подвійну помилку і реалізував 3 брейк-пойнти з 6. На рахунку Раоніча 13 ейсів, 3 подвійні помилки і 1 реалізований брейк-пойнт з 9.

По ходу поєдинку Надалю активно допомагав порадами його партнер по збірній Європи Роджер Федерер. У другому сеті Раоніч взяв гейм на подачі суперника. В паузі після програного розіграшу Надаль обговорював з Федерером тактику на залишок сету. Швейцарець порадив частіше виходити до сітки і "крутити і вкорочувати, як в старі часи".

Раніше зірковий Федерер заявив про завершення кар'єри.