Не впоралася з навантаженнями: Українська тенісистка розгромно програла на "Ролан Гаррос"

Третя ракетка світу Сімона Халеп пробилася до четвертого кола грунтового турніру серії "Великого шолома" Roland Garros

Не впоралася з навантаженнями: Українськ…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У третьому раунді вона впевнено обіграла 27-ий номер світового рейтингу Лесю Цуренко з рахунком 6:2, 6:1.

Із перших геймів стало зрозуміло, що складний фізичний стан після важкого матчу проти Александри Круніч не дозволить українці нав'язати боротьбу чинній чемпіонці турніру. Обмінявшись брейками на старті, далі розпочалося повне домінування румунки, яке закінчилося її розгромною перемогою.

За рахунку 0:3 у другому сеті Цуренко взяла медичний тайм-аут, після якого продовжила боротьбу, але змогла взяти лише гейм престижу.

Матч тривав 53 хвилини. За цей час Халеп не зробила жодного ейсу, реалізувала 8 з 10-ти брейк-пойнтів і допустила 3 ​​подвійні помилки. На рахунку Цуренко також жодної подачі навиліт, 3 брейки і 5 помилок при введенні м'яча в гру.

Читатйе також: "Руки трусяться, зуби зводить": Як українська тенісистка на емоціях перемагала