Найкращий тенісист планети прокоментував своє захворювання коронавірусом
Сербський тенісист Новак Джокович прокоментував своє захворювання COVID-19
Про це повідомляє Depo.Сектор.
Раніше стало відомо, що коронавірусом заразилися Борна Чоріч, Віктор Троїцкі і Григор Дімітров. Вони брали участь в турнірі, організованому Джоковичем.
"У той момент, коли ми прибули до Белграда, ми вирушили на обстеження. Мій результат позитивний, як і у дружини Олени, а результати наших дітей негативні.
Все, що ми робили в минулому місяці, ми робили з чистим серцем і щирими намірами. Наш турнір покликаний об'єднати всіх і поділитися посланням солідарності і співчуття по всьому регіону.
Турнір був організований, щоб допомогти як досвідченим, так і початківцям тенісистам з Південно-Східної Європи отримати доступ до конкурентоспроможного тенісу, в той час як різні тури припинені через коронавірус.
Все це було зроблено з благодородною ідеєю направити зібрані кошти для нужденних людей, і мені було приємно бачити, як всі рішуче відреагували на мою пропозицію.
На жаль, цей вірус все ще існує, і це нова реальність, з якою ми всі ще вчимося справлятися і жити. Я сподіваюся, що з часом все стане легше, тому ми всі зможемо відновити життя таким, яким воно було.
Я дуже шкодую про кожен окремий випадок зараження. Я сподіваюся, що це не ускладнить чиюсь ситуацію зі здоров'ям, і що все буде добре.
Я залишуся в ізоляції протягом наступних 14 днів і заново пройду тест через п'ять днів", — йдеться на офіційному сайті Джоковича.
Читайте також: Сексуальна Світоліна привітала підписників з днем йоги
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Теніс