Коханець української тенісистки Світоліної сенсаційно знявся з престижного турніру

Француз Гаель Монфіс відмовився від участі в турнірі в Марселі (Франція) – таке рішення тенісист прийняв через пошкодження зап'ястя

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Tennis World USA. У першому колі Монфіс мав зіграти з представником Чехії Іржі Весели. В основній сітці турніру француза замінить його співвітчизник Грегуар Баррер.

Минулого тижня Монфіс став переможцем змагань у Роттердамі (Нідерланди). У фінальному матчі він переграв швейцарця Стена Ваврінку – 6:3, 1:6, 6:2. Цей трофей став першим для тенісиста 2019-го року.