Італійський тенісист за один матч на Ролан Гаррос заробив більше, ніж за весь 2019 рік

Італійський тенісист Лоренцо Джустіно пробився до другого кола Відкритого чемпіонату Франції

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

На старті змагань він здолав господаря кортів Корентена Муті з рахунком 0:6, 7:6 (9:7), 7:6 (7:3), 2:6, 18:16. Тривалість протистояння склала 6 годині 5 хвилин.

Журналіст Енріко Марія Ріва в своєму Твіттері повідомляє, що за цей матч Джустіно вже гарантував собі € 84 тис призових. При цьому за весь минулий рік Лоренцо заробив менше – € 83 071. У минулому сезоні він провів 65 матчів і завершив рік дев'ятьма поразками поспіль.

Поєдинок Джустіно з Муті став другим за тривалістю в історії "Ролан Гаррос". У 2004 році французи Фабріс Санторо і Арно Клеман грали 6 години 33 хвилини.

За вихід до третього кола Джустіно посперечається з аргентинцем Дієго Шварцманом.