Досвідчений український тенісист здобув іще одну перемогу на турнірі в Німеччині

256-та ракетка світу Ілля Марченко пробився до чвертьфіналу хардового турніру категорії ATP Callenger в німецькому Еккентале

Досвідчений український тенісист здобув…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У третьому колі українець здобув вольову перемогу над 267-им номером світового рейтингу чехом Зденеком Коларжем із рахунком 5:7, 6:3, 6:4.

У першій партії українець тричі програв свою подачу і з рахунку 4:2 програв сет, не досягнувши до тай-брейку – 5:7. У другій партії українець повів 5:0, після чого дозволив суперникові виграти три гейми поспіль, але на цьому подвиги Коларжа закінчилися. На початку третього сету тенісисти по два рази зробили брейк, але за рахунку 3:3 Марченко виграв вирішальний гейм на прийомі, який в результаті і приніс йому перемогу.

Матч тривав 1-ну годину 58 хвилин. За цей час Марченко зробив 12 ейсів, сім брейків і допустив шість подвійних помилок. На рахунку Коларжа чотири подачі навиліт, шість із 11-ти реалізованих брейк-пойнтів і жодної помилки при введенні м'яча в гру.

У чвертьфіналі суперником Марченка стане бельгієць Стів Дарсіс, який веде в особистих зустрічах проти українця з рахунком 2:1.

На турнірі в Еккентале Марченко вже встиг обіграти свого співвітчизника Сергія Стаховського.