Долгополов стартував з важкої перемоги в Сіднеї (ФОТО)

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у другий раунд турніру ATP-250 Sydney International в Сіднеї

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на tennisua.org.

У матчі першого раунду киянин за 2 години 21 хвилину обіграв сербського тенісиста Віктора Троїцькі: 6:3, 6:7 (6), 7:5.

На рахунку обох тенісистів по 13 ейсів. Долгополов зробив 9 подвійних помилок, Троїцькі - 7.

Як написав українець в своєму Instagram, під час матчу в Сіднеї стояла неймовірно спекотна погода - 45 градусів в тіні.

За вихід до чвертьфіналу Олександр посперечається з четвертою ракеткою турніру італійцем Фабіо Фоньїні.

Це буде шоста очна зустріч між тенісистами. Всі п'ять попередніх в період з 2010 по 2014 роки виграв Долгополов.