Чому Світоліна провалить підсумковий тенісний турнір в Сінгапурі

Вчора українська тенісистка Еліна Світоліна розпочала свій шлях на підсумковому турнірі в Сінгапурі

Раніше ми писали про фактори, які допоможуть українці досягти успіху у важливому турнірі. Але є й другий бік "медалі", який грає не на користь Світоліної на підсумковому турнірі в Сінгапурі.

Невдалий старт. Після поразки від датчанки Возняцкі в Еліни немає іншого виходу, як перемагати двох наступних конкуренток в "Червоній" групі. І якщо з Каролін Гарсією українка ще може змагатись на рівних, то не забуваємо про статусну Сімону Халеп. Румунка займає першу сходинку світового рейтингу і не дозволить так просто Світоліній взяти перемогу в очній зустрічі.

Також важливим є той факт, що навіть перемоги у двох поєдинках не гарантують нашій співвітчизниці виходу з групи в Сінгапурі.

Нестійка психологія. Світоліна щонайменше двічі у 2017 році могла стати першою ракеткою світу. Для цього спочатку в серпні потрібно було перемогти на турнірі в Цинцинатті. Українка сенсаційно поступилася німкені Юлії Гергес 0:2(5:7, 4:6) і вилетіла з турніру в США. Наступною можливістю для нашої співвітчизниці був турнір в Пекіні, але Еліна не зуміла вийти у півфінал, поступившись французькій тенісистці Каролін Гарсії 1:2(7:6, 5:7, 6:7).

Про проблеми в психології говорять відсутність трофеїв на "Великих шоломах", де в ключових поєдинках українка вилітала на ранніх стадіях турніру.

Відношення до турніру. Дивлячись на те, як українка проводить час в Сінгапурі, виникає ряд запитань до її тренерського штабу. Так, розвіюватись потрібно перед важливими поєдинками, але складається враження, що Еліна полетіла в далеку країну, щоб позувати перед камерами та провести ряд екскурсій по екзотичних місцях.

Зоопарк, басейн зіркового комплексу, яскраві наряди та безліч інтерв'ю - це все, що може зіграти проти тебе у вирішальний момент. Сезон ще не завершився, конкуренти працюють, а всі ці позатенісні фактори супроводжуються ганебними результатами, як у грі з Кароліною Возняцкі.

У 23 роки увійти в ТОП-4 рейтингу світу - це велике досягнення, але потрібно пам'ятати, що впасти завжди легше, аніж піднятись на вершину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор