Чому Світоліна таки заслуговує на фінал підсумкового турніру

Вчора українська тенісистка Еліна Світоліна розпочала свій шлях на підсумковому турнірі в Сінгапурі

Сподіваємось, що вчорашня поразка першої ракетки України - це нещасний випадок, який трапився з Еліною, і вже наступний поєдинок покаже "ху із ху" на підсумковому турнірі в Сінгапурі. Аналізуємо факти, які допоможуть Світоліній дістатись до фіналу престижного турніру.

Плідний рік на трофеї. Українка не проявила себе на "Великих шоломах", але взяла п'ять титулів WTA. Найвпевненіше Еліна себе відчувала як раз на харді, де здобула три яскраві перемоги. Отже нашій співвітчизниці підкорились п'ять турнірів у 2017 році: Тайбей, Дубаї, Стамбул, Рим і Торонто. Неперевершений результат, який додасть впевненості Еліні, а разом з титулами приходить і досвід, який неодмінно стане у пригоді на підсумковому турнірі року.

Залікована травма. Світоліна знялась з турніру в Гонконзі, щоб залікувати неприємну травму стегна і бути повністю готовою до турніру в Сінгапурі. Українка не випадково залишила боротьбу за менш важливий трофей в Гонконзі, щоб дати хороший бій на підсумковому турнірі. Під час вчорашнього поєдинку з Возняцкі, швидше за все, мав місце психологічний тягар за результат у квартеті.

Зручні суперниці. Світоліна перевершує суперниць по групі: в 2017-му Еліна має 2-1 в протиборстві з Халеп (один програш практично з матчболів на "Ролан Гаррос").

Переграла українку тільки Гарсія, але матч в Пекіні був дуже емоційним і рівним. Перемоги в двох зустрічах на 90% гарантують Світоліній вихід в півфінал. Останній крок треба зробити через конкурентів з "Білої групи".

В Еліни непогана статистика з усіма за винятком Плішкової, якій вона поступається 2-4. Але позитивний момент теж є - з останніх трьох зустрічей дві залишилися за українкою. При таких розкладах є сенс сподіватись на вихід Світоліної в фінал підсумкового турніру.

Дещо зіпсував статистику українці поєдинок з датчанкою, адже Світоліна лідирувала по очних зустрічах з Возняцкі - 3:0.

Настрій Еліни. 4-а ракетка світу Еліна Світоліна знаходила час для відпочинку перед підсумковим турніром. Українка прибула на місце турніру заздалегідь - влаштувала фотосесію на вулицях міста, а в зоопарку робила Селфі з орангутангами.

Відновлення від травми включало і приємні моменти - Еліна встигла порелаксувати у басейні відомого комплексу "Marina Bay Sands" в Сінгапурі.

Не потрібно забувати, що для українки участь у підсумковому турнірі є дебютним, тому наша співвітчизниця помітно перенервувала на старті турніру. Наступним суперницям Еліни буде несолодко в протистоянні з першою ракеткою України, адже характер Світоліної запам'ятався багатьом її конкурентам.

Як бачимо, багато супутніх факторів на користь Світоліної, тому харків'янці потрібно як найшвидше забути про вчорашній невдалий матч і використати свої козирі у наступних двох поєдинках, які приведуть Еліну до найважливішого трофею у кар'єрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор