Бойфренд Світоліної "подарував" майже переможний матч Джоковичу

Перша "ракетка" світу Новак Джокович в півфіналі турніру в Дубаї обіграв Гаеля Монфіса – 2:6, 7:6, 6:1

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sports.ru.

У другому сеті серб відіграв брейк, а потім на тай-брейку – потрійний матчбол, причому два очки вигравши на подачі суперника.

Джокович здобув 17-ту перемогу в 17 матчах проти Монфіса.

У цьому матчі серб здобув 20-ту перемогу поспіль. Він виграв три одиночних матчі на Кубку Девіса-2019, шість на ATP Cup, сім на Australian Open і чотири в Дубаї.

Крім того, серб перервав 12-матчеву безпрограшну серію Монфіса – найдовшу в кар'єрі француза, який раніше виграв титули в Монпельє і Роттердамі.

За титул Джокович у фіналі зіграє зі Стефаносом Ціціпасом, який виграв останні вісім матчів в ATP-турі. В особистих зустрічах рахунок 2:2.