15-річна українська тенісистка не перестає "клепати" гучні сенсації – турнір у Гонконзі вона виграла

Українська тенісистка Дарія Лопатецька виграла турнір в Гонконзі, в фіналі обігравши китаянку Ма Шуюе

15-річна українська тенісистка не перест…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. У вирішальному поєдинку 15-річна українка виграла в двох сетах, а сама зустріч тривала півтори години. На рахунку Лопатецької три ейси і п'ять брейків.

На початку року Лопатецька вже ставала чемпіонкою в Гонконзі, а її переможна серія на хардових кортах вже досягла 12-ти матчів.

Виграний титул став для українки четвертим в її професійній кар'єрі. Завдяки цьому успіху Лопатецька отримає 51 очко в залік рейтингу WTA і увійде в топ-400.