Зозуля заробив два пенальті в матчі за "Альбасете" (ВІДЕО)

Екс-нападник збірної України Роман Зозуля відзначився зі знаком "плюс" і "мінус", але все завершилося позитивно для нього і його "Альбасете"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Відразу два пенальті в одному матчі іспанської Сегунди заробив екс-нападник збірної України Роман Зозуля.

У матчі "Альбасете" проти "Льорки" він заробив 11-метровий, який на 87-й хвилині приніс перемогу господарям - 2:1.

У першому таймі "Альбасете" забив один гол, на 83-й пропустив у відповідь з пенальті. А вже в компенсований час Зозуля заробив ще один 11-метровий - вже в свої ворота. Він стояв в стінці під час удару зі штрафного, м'яч потрапив в руку - арбітр відреагував. Пощастило ще, що воротар відбив пенальті.

"Альбасете" виграв другий матч у восьми турах. І другий - в трьох останніх матчах. Тепер команда Зозулі вже не замикає турнірну таблицю. Вона набрала 7 очок і піднялася на 18-е місце з 22-х. На одну сходинку вище - якраз "Льорка" (8 очок). Перемога для "Альбасете" вийшла дуже цінною відразу за кількома показниками.