Зозуля разом з "Альбасете" програв своєму колишньому клубу

В матчі 34 туру іспанської Сегунди "Альбасете" поступився вдома "Райо Вальєкано"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Остаточний рахунок матчу - 0:1 на користь "Райо Вальєкано". Єдиний гол на 86-й хвилині зустрічі забив Де Томас.

Український легіонер "Альбасете" Роман Зозуля вийшов на заміну на 57-й хвилині гри, але результативними діями не відзначився. Це була перша поява Зозулі в офіційному матчі з 11 лютого, коли українець зазнав травми, через яку пропустив майже два місяці.

"Райо Вальєкано" - клуб, в який Зозуля так і не зміг перейти через конфлікт з фанатами, які звинуватили українця у нацистських поглядах.

Всього в поточному сезоні на рахунку українця 21 матч, 7 голів і 2 результативні передачі.