"Зозуля – комуніст": Фанати "Райо Вальєкано" придумали нове скандування на українця

Уболівальники "Райо Вальєкано" скандували "Він комуніст, Зозуля – комуніст" на гостьовому матчі з "Альбасете" (1:1)

"Зозуля – комуніст": Фанати "Райо Вальєк…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Twitter Tiempo de Juego. Зустріч відвідали близько 150 фанатів "Райо Вальєкано".

Роман Зозуля вийшов у стартовому складі, його замінили на 75ій хвилині.

Матч першого кола перервали після першого тайму через образи Романа від фанатів "Райо Вальєкано". Зокрема, українця називали нацистом.

Очікувалося, що зустріч дограють при порожніх трибунах 19-го лютого. Крім того, "Райо" зобов'язаний виплатити 18 тисяч євро і закрити частину трибун на 2 найближчі домашні матчі. "Райо Вальєкано" звернувся до Спортивного арбітражного суду (CAS).