Український футболіст Кравець отримав несподівану оцінку за матч проти "Атлетіка"

Український захисник "Леганеса" Василь Кравець вийшов у стартовому складі на матч 34-го туру Прімери з "Атлетіком" (0:1, триває другий тайм)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. На 68-ій хвилині його замінили. Від WhoScored українець отримав оцінку 6,3 за матч.

Він завдав 2 удари по воротах, 1 з яких у ворота, зробив 43 дотики до м'яча, віддав 15 точних передач (65%), здійснив 1-не вдале обведення, 2 відбирання, 1-не винесення, а також 2 втрати і 1 фол.

Голкіпер Андрій Лунін залишився на лавці запасних.