Український форвард Зозуля допоміг "Альбасете" вирвати нічию з одним із лідерів

"Альбасете" українця Романа Зозулі завітав у гості до одного із лідерів Сегунди "Жирони" (1:1)

Український форвард Зозуля допоміг "Альб…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24. Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму, але "механічний сир", як називають "Альбасете", зумів відігратися на початку другої половини. Більше голів у цьому матчі глядачі не побачили.

Зозуля провів на полі 70 хвилин ігрового часу й отримав від статистичного порталу SofaScore оцінку 6.9 – п'ятий результат у складі "Альбасете". Додамо, що українець покинув поле без забитого гола вже у 15-му матчі Сегунди поспіль.

Востаннє форвард відзначався ще 25-го жовтня минулого року в матчі проти "Кадіса". Загалом в активі Романа цього сезону 27 зіграних поєдинків і 3 голи.