Український форвард Селезньов і надалі ганьбиться в іспанській Сегунді

Український форвард Євген Селезньов ніяк не може забити за "Малагу", за 159 хвилин він жодного разу не пробив по воротах

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Минулої неділі український нападник Євген Селезньов вийшов на заміну в матчі з "Депортіво" (0:0), але знову не зміг допомогти команді перемогти.

Відтоді, як наш форвард з'явився в "Малазі", "Анчоуси" виграли тільки два поєдинки з шести, забивши в них всього чотири м'ячі. Сам Селезньов ніяк не відкриє рахунок голам в Іспанії, хоча на полі він і провів в загальній складності всього 159 хвилин. За цей час можна було хоча б раз пробити по воротах, але в графі удари у нього поки що нуль.

В останній грі Євген виконав 20 ТТД за 31 хвилину (брак – 50%), віддав е дві точні передачі, виграв шість єдиноборств і два рази потрапив в положення поза грою (за шість ігор в українця п'ять офсайдів).

Наступного туру "Малага", що займає третє місце в Сегунді, завітає в гості до аутсайдера ліги "Кордоби".