"Це болюча поразка": Тренер "Барселони" відреагував на ганьбу у "Валенсії"
Головний тренер "Барселони" Енріке Сетьєн прокоментував поразку команди в матчі 21-го туру іспанської Прімери з "Валенсією" (0:2)
- Сектор
-
25 січня 2020 22:10

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на AS. "У першому таймі ми грали відверто погано, – визнав фахівець. – Нам не вистачало точності, і ми дозволили супернику провести чотири чи п'ять контратак".
"У другій половині матчу ми виглядали краще і створили декілька хороших моментів. Але, на жаль, ми не забили і пропустили другий гол. Нам потрібно пам'ятати, що в першому таймі "Валенсія" заслуговувала більшого. Ми не зіграли добре. Багато що належить поліпшити. Це болюча поразка, яке ми намагатимемося осмислити якомога швидше", – наголосив Сетьєн.
"Барселона", набравши 43 очки, очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії, але завтра може віддати першу сходинку "Реалу", "Валенсія" (34) займає п'яте місце.
Читайте також: "Барселона" і "Ювентус" обмінялися футболістами
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео
- 16:10Збірна України з футболу посіла друге місце на турнірі в Канаді ФОТО
- 17:12Юна київська гімнастка здобула перше для України за три десятиліття "золото" європейського чемпіонату в особистому багатоборстві
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати
- 16:04Змінив районне містечко на обласний центр: Руслан Ротань став головним тренером житомирського "Полісся"
- 16:19Україна бойкотуватиме світовий чемпіонат із дзюдо: відома причина
- 20:01Свого нового головного тренера "Шахтар" знайшов у Туреччині