Тренера "Барселони" представили в образі Джокера після ганебної поразки

Популярний Twitter-аккаунт SPORF (1,3 мільйона абонентів) оригінально відреагував на поразку "Барселони" від "Леванте" в чемпіонаті Іспанії (1:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Він представив головного тренера каталонського суперклубу Ернесто Вальверде в образі Джокера.

"Барса" в гостьовій зустрічі вела після першого тайму з рахунком 1:0, але в другій половині пропустила тричі поспіль на 61-ій, 63-ій і 68-ій хвилинах.

Раніше британське видання Bleacher Report представило в образі Джокера головного тренера "Арсеналу" Унаї Емері – після невдалого матчу лондонців в Прем'єр-лізі.

Грим культового персонажа коміксів і кіно на своє обличчя в переддень Гелловіна наносив, зокрема, форвард "Баварії" Роберт Лєвандовскі.