Сенсаційні оцінки українцям "Леганеса": Кравець - один з найкращих, Лунін - серед найгірших

Портал WhoScored оцінив гравців матчу 38-го туру іспанської Прімери "Уеска" - "Леганес" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Захисник "Леганеса" Василь Кравець отримав оцінку 6,9. Більше тільки у двох його одноклубників.

21-річний Кравець за проведену на полі 81-ну хвилину зробив 58 дотиків до м'яча, віддав 24 з 34-ох влучних передач (71% влучності), 4 рази пішов в обіграш (тричі вдало), виграв одну верхову дуель, провів 2 відбирання і 1-не винесення, а також допустив 1-ну втрату.

Голкіпер "Реала" Андрій Лунін, який виступає на правах оренди за "Леганес", отримав оцінку 6,4. Менше тільки в одного його одноклубника, що вийшов в стартовому складі.

20-річний Лунін за 90 проведених на полі хвилин скоїв 4 сейви, віддав 11 з 22-ох влучних передач (50% влучності) і 29 разів торкнувся до м'яча.

Лунін цього сезону провів 7 матчів за іспанський клуб, в яких пропустив 7 голів і тричі відстояв на нуль. На рахунку Кравця теж 7 матчів.