Кравець шокує Іспанію: Як чудова гра українця допомогла "Леганесу" перемогти у важкому матчі (СТАТИСТИКА)

Український футболіст іспанського "Леганеса" Василь Кравець отримав другу за величиною оцінку на дві команди в матчі "Леганес" - "Леванте" (1:0)

Кравець шокує Іспанію: Як чудова гра укр…

Авторитетний портал WhoScored поставив Василеві Кравцю оцінку 7,79. Більше на обидві команди, які зустрічалися в Леганесі, тільки в автора єдиного гола у поєдинку Оскара Родрігеса (7,95).

У схемі з трьома центральними захисниками Василь Кравець вийшов на звичному для себе лівому фланзі, але в півзахисті. Хоча зовні український футболіст виглядав упевнено, але й хвилювання львів’янина не важко було помітити. Однак він чітко виконував план на гру, при цьому не роблячи нічого зайвого та не видумуючи на рівному місці. Дисциплінованість стала вагомою перевагою нашого футболіста.

Помітно, що партнери знають, як корисно використовувати Василя. Зокрема, на 10-ій хвилині футболісти "Леганеса" розіграли чудову комбінацію, вивели у прорив Кравця лівим краєм, і після його прострілу приблизно до 11-метрової позначки аргентинець Карільо дивом не відкрив рахунок у гру, не влучивши з вигідної позиції у ворота.

Удруге за перший тайм українець міг відзначитися незадовго до перерви, коли після атаки правим флангом лише вчасний вихід на перехоплення воротаря "Леванте" не дозволив м’ячу дійти до Кравця, який готувався замкнути дальню штангу, спрямувавши м’яч у порожні ворота.

Але і без українця гравці "Леганеса" на 13-ій хвилині провели стрімку контратаку та скористалися необачним виходом з воріт голкіпера суперників - 1:0.

Після перерви футболісти "Леганеса" зосередилися на обороні та вже не діяли попереду настільки гостро, як у першому таймі. Деколи поблизу свого штрафного майданчика українцеві з партнерами доводилося непереливки.

Однак саме за участі Василя Кравця виникнув чи не найнебезпечніший момент біля воріт "Леванте". На 87-ій хвилині українець промчав флангом із м'ячем метрів 60, після чого знайшов у собі сили на приголомшливий фінт, якому позаздрили би й Мессі з Кріштіану Роналду разом узяті, та видав пас-цукерочку у середину штрафного майданчика на Оскара Родрігеса. Однак форвард "Леганеса" переграти воротаря "Леванте" не зумів. Але й без цього майже взяття воріт команда Василя Кравця святкувала перемогу в далеко непростій грі.