Футболіст Зозуля і його "Альбасете" назабивали голів у черговому матчі Сегунди

"Альбасете" українського форварда Романа Зозулі продовжує відчайдушну боротьбу за путівку у Прімеру

Футболіст Зозуля і його "Альбасете" наза…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. У матчі 35-го туру іспанської Сегунди команда українця вдома приймала "Лас-Пальмас".

Уже у першому таймі глядачі побачили відразу п'ять голів. Тричі відзначилися господарі, а гості відповіли двома точними ударами.

У другій половині зустрічі "Альбасете" забив ще один м'яч і переміг у підсумку з рахунком 4:2.

Таким чином клуб Зозулі, який провів на полі всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився, знову піднявся на друге місце, яке дає право на підвищення у класі. В "Альбасете" та "Гранади" - по 64 очки. А лідирує "Осасуна", яка має 67 балів.

Читайте і дивіться також: Вболівальники "Альбасете" влаштували масову акцію підтримки українцю Зозулі