У Ла Лізі завершилось головне протистояння Іспанії - "Барселона" в знаменитому "Ель Класіко" приймала на "Камп Ноу" мадридський "Реал"

"Барселона" та "Реал" поділили очки в "Е…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалось під час головного протистояння Європи.

23:40 - Звучить фінальний свисток. Команди поділили очки в принциповому матчі.

22:20 - Гарет Бейл знову зрівнює рахунок в матчі. Дуже цікавий поєдинок на "Камп Ноу".

22:14 - А ось і геніальний Мессі показав свій високий клас. 2:1 у нашому поєдинку.

22:45 - Перший тайм завершився нічийним результатом (1:1), але наприкінці тайму арбітр вилучив гравця "Барси" Серхіо Роберто. Важко прийдеться господарям у таймі другому.

22:03 - Мадридський клуб дуже швидко зрівнює рахунок в матчі! Свій гол забив нападник "вершкових" Кріштіану Роналду:

21:57 - Перший пішов! Форвард "Барселони" Луїс Суарес відкриває рахунок в матчі після фантастичної комбінації:

20:48 - Трибуни "Камп Ноу" заповнені під зав'язку. Зовсім не дивно для такого поєдинку Прімери:

20:43 - З'явились стартові склади команд на суперматч Ла Ліги:

"Реал":

"Барселона":

20:00 - Легендарний "Камп Ноу" готовий до протистояння "Барселони" з "Реалом":

19:40 - Зідан виставить напіврезервний склад на суперматч проти "Барселони". Не хоче тренер ризикувати гравцями перед фіналом ЛЧ.

19:30 - Мадридці не будуть робити "чемпіонського коридору" для господарів "Камп Ноу".

19:20 - Для легенди "Барселони" Андреса Іньєсти це буде останній сезон в складі "синьо-гранатових". Півзахисник підписав трирічний контракт з можливістю продовження ще на рік з китайським клубом "Тяньцзінь Цюаньцзянь".

В 36-му турі іспанської Прімери в протистоянні зійдуться найтитулованіші команди країни. Для "Барселони" поєдинок на "Камп Ноу" не несе жодного турнірного значення, адже чемпіонство "синьо-гранатові" здобули в 35-му турі, здолавши "Депортіво" (2:4).

Мадридці ведуть боротьбу за "срібло" Прімери. Так виглядає турнірна таблиця Ла Ліги перед "Ель Класіко":