"Барселона" без Мессі ганьбилася з клубом 3-ої ліги, але героїчно вирвала перемогу

"Барселона" здобула вольову перемогу над клубом третього дивізіону "Ібіцею" (2:1) в рамках 1/16-ої фіналу Кубка Іспанії

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ось так на початку гри каталонці пропустили гол.

Перший удар в рамку воріт суперника гравці каталонського клубу завдали аж на 68-ій хвилині. Згодом дубль Грізманна приніс "Барселоні" перемогу. При цьому вирішальний гол француз забив на 4-ій доданій арбітром хвилині.

Поза складом "синьо-гранатових" залишилися нападник Ліонель Мессі, захисник Жерар Піке і хавбек Серджіо Бускетс. За рішенням тренерського штабу, їм надано відпочинок.