Українські біатлоністи вразили виступом у чемпіонаті Німеччини

Чоловіча збірна України з біатлону взяла участь в чемпіонаті Німеччини з літнього біатлону

Українські біатлоністи вразили виступом…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Змагання проходять в Рупольдінгу, де заплановані три види гонок: спринт без стрільби, мас-старт, а також естафета.

У першому виді програми – гладкій гонці на 10,4 км найкращим серед українців став капітан команди Дмитро Підручний, котрий показав 17-ий підсумковий результат. Переможцю гонки – німцеві Філіпу Наврату – Підручний програв трохи більше 55-ти секунд. Друге і третє місця також зайняли німецькі біатлоністи Філіп Хорн і Флоріан Олландт.

Що стосується інших українців, які брали участь в гонці, то в 30-ку найсильніших, окрім Підручного, зуміли пробитися Артем Прима, Сергій Семенов і Руслан Ткаленко, відставання яких склало 2 хвилини. Не фінішував в гонці Антон Дудченко.

Відзначимо, що, крім українців, у відкритому чемпіонаті Німеччини взяли участь італійські, болгарські, а також британські біатлоністи.