Знаменитий боєць-чемпіон розповів, які він ганебно накивав п'ятами від грабіжників

Колишній чемпіон UFC Майкл Біспінг розповів про те, що його ледь не пограбували в Кейптауні і, він упевнений, що його могли вбити, якби він не втік від грабіжників

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на BloodyElbow. "Ми поїхали в китайський ресторан, нехай я і не люблю китайську їжу, - зазначив боєць. - У підсумку ми випиваємо декілька напоїв. Я повертаюся додому, третя година ранку, водій Uber гальмує біля перехрестя і каже мені, що готель далі, так що я виходжу з машини і не знаю, куди йти, а таксист їде".

"Я вирішив знову зателефонувати в таксі, але мій телефон розрядився, - продовжив розповідь чемпіон. - Я не зміг навіть включити його. Поки я намагався усвідомити, що відбувається, мене оточили 10 або 15 бездомних, які розпочали просити грошей і наближатися до мене. Я зрозумів, що мені доведеться захищатися, я спробував стати більш загрозливим, випнув груди і постарався виглядати максимально страхітливо. один з нападників сказав, що якщо я хочу додому, то повинен віддати гаманець".

"Ситуація погіршилася, коли приїхали ще двоє чоловіків і сказали мені сідати в машину. Якби я сів в неї, мене б убили і пограбували. Я відступив, коло трохи розімкнувся і я зміг прорватися і втекти. Вони навіть не намагалися переслідувати мене. Не кажіть мені, що Кейптаун - безпечне місто!», - запевнив Майкл Біспінга.

Читайте також: Відомого бійця арештували через побиття дружини

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор