Як українські спортсмени Великдень святкують

Сьогодні другий день Великодніх свят, і хоча спортивні графіки передбачають окремий підхід, все ж більшість спортсменів вдалися до традиційних відзначень

Багатьом спортсменам, зокрема, футболістам із клубів УПЛ, довелося цього дня працювати, і подекуди на футбольних полях України вирували неабиякі пристрасті. Щоправда, пересічні вболівальники особливою увагою ці події не вшанували. На перший план вийшов саме Великдень.

Приклад святкового настрою на початку вчорашнього дня подав колишній боксер-чемпіон, а нині міський голова Києва Віталій Кличко, який оприлюднив у мережі теплий відеоролик із собою у головній ролі.

 

Найактивніші у соцмережах представники спорту теж долучилися до процесу святкувань і постів на таку тему. Зокрема, знаменитий український борець Жан Беленюк підійшов до Великодня в культурологічному плані, згадавши, як у студентські роки усвідомлював суть свята.

 

У сімейному колі разом із батьками та найближчими родичами відзначив велику християнську подію, мабуть, найкращий спортсмен України цього спортивного року біатлоніст Дмитро Підручний. Він завітав на рідну Тернопільщину, де святково провів часу серед найрідніших для нього людей.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Христос Воскрес!

A post shared by Dmytro Pidruchnyi (@dmytro.pidruchnyi) on

На сімейному і традиційному аспекті теж найбільше наголосив колишній футболіст "Динамо" і національної збірної Олександр Алієв, який за першої-ліпшої нагоди постить у соцмережах разом із своїми дітьми. Цього разу вони разом сходили у церкву.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Христос Воскрес🙏🙏🙏

A post shared by Алиев Саша88 (@aliev_sasha88) on

А ось його «кент» і друг у житті Артем Мілевський обмежився шашликами, якими поласував ще напередодні Різдва.

 

Далеко від дому відзначала Великдень сім’я футболіста Ігоря Худоб’яка, який зараз захищає кольори футбольного клубу "Етнікос" на Кіпрі. Його дружина Ірина привітала українців ось цим симпатичним знімком з острова з традиційним атрибутом святкувань яйцем.

 

Ну, і там, де є релігійна тематика, не могли обійтися без боксера-чемпіона Олександра Усика. Він теж не забув нагадати, що за традицією побував у церкві, щоправда, цього разу в навколо релігійні подробиці не вдавався.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор