Український футболіст розповів, як відноситься до геїв

Спортивний директор "Минаю" Михайло Кополовець згадав, як бачив геїв в нічних клубах Німеччини

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на football24.ua.

Кополовець проти пропаганди ЛГБТ.

"Чесно кажучи, цей момент неприємний. Дуже багато збочень побачив. Воно, звичайно, зараз прогресує в усьому світі. Навіть в Ужгороді. Але мені сподобалася фраза Папи Римського: "Хто я такий, щоб їх засуджувати?".

Бог їх такими створив. Головне, щоб не було пропаганди. Ти такий? Гаразд, веди себе нормально, скромно. Але вони це демонстративно підкреслюють, показують.

У Німеччині це виражено особливо яскраво. Заходиш в магазин, а там на вході - спеціальні брошурки. Зображені двоє чоловіків, які тримаються за ручки, і напис: "Щаслива сім'я". Хочеться процитувати Лукашенка: "Якщо два мужика - це добре, то чому у них немає дітей?".

Серед німців секс-меншини представлені всюди - на телебаченні, в політиці, в спорті. Народжуваність у них зараз мінімальна, зате є засилля турків, індусів, сирійців і так далі.

Як колись говорив Каддафі? "До 2050 року ми завоюємо Європу без єдиного пострілу". На новонародженого німця припадає 7-8 дітей мігрантів. Німеччина з цим мириться - потрібна дешева робоча сила", - сказав Кополовець.

 

Читайте також: Кополовець - про Зеленського: Приїхала проста людина

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор