ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії назвали бюджет "газпромівського" "Зеніту"

Генеральний директор клубу Максим Митрофанов розповів про бюджет команди і зазначив, що коштори знаходиться приблизно на одному рівні в останні роки
Depo.
14 березня 2016 16:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС.

Митрофанов розповів, що цього року бюджет "Зеніту" на сезон - близько €165 млн.

"УЄФА визнав релевантними доходи, одержувані "Зенітом" від контрактів з підприємствами "Газпрому". Простіше кажучи, це ринкові контракти. Гроші, які виділяються "Зеніту", - це не дотація, це взаємовигідна співпраця. УЄФА розбирає контракти до самих дрібниць, контроль здійснюється дуже скрупульозно. Плюс до всього значно зросли доходи, одержувані "Зенітом" немає від "Газпрому", а від інших спонсорів - це і авіакомпанія "Росія", і "Мегафон", і Nike, і OBI, і Nissan.

"Зеніт" одержує не від "Газпрому" близько €60-80 млн на рік. Ця сума включає в себе спонсорські контракти, гроші, які клуб заробляє завдяки участі в різних турнірах, від ТБ-трансляцій, від РФПЛ. В цілому спонсорські контракти з компаніями групи "Газпром" останні сезони становлять близько 50% від усіх доходів клубу. Можна сказати, що бюджет "Зеніту" відносно стабільний і коливається в залежності від сезону в межах €150-170 млн. Зокрема, на коливання впливає і дохід від трансферних операцій", - цитує Митрофанов.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор