Гвардійці Іспанії провели безпрецедентну операцію і викрили злочинну групу, пов'язану із спортом

Цивільна гвардія Іспанії заарештувала 83 особи, яких підозрюють в організації договірних матчів, серед яких 23 професійні тенісисти

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Еuropol. Один зі спортсменів навіть брав участь в останньому US Open.

Повідомляється, що підозрювані підкуповували професійних гравців, щоб гарантувати заздалегідь визначені результати, і використовували тисячі громадян, щоб робити ставки на заздалегідь організовані ігри.

Злочинна група осіб вірменської національності використовувала професійного тенісиста, який діяв, як сполучна ланка між бандою і іншою частиною злочинної групи. Після підкупу гравців члени угруповання відвідували матчі, щоб переконатися, що тенісисти виконали те, що раніше узгоджували, і віддавали накази іншим учасникам співтовариства продовжувати робити ставки, зроблені на національному та міжнародному рівнях.

В Іспанії провели 11 обшуків, в ході яких вилучили 167 тисяч євро готівкою, дробовик, більше 50-ти електронних пристроїв, кредитні карти, п'ять розкішних автомобілів і документацію, пов'язану з цією справою. Крім того, заморозили 42 банківські рахунки і їх залишки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #корупція