Українська легкоатлетка Бризгіна про інтерв'ю росіянам: вони все перекрутили

Українська легкоатлетка Єлизавета Бризгіна шкодує про те, що дала коментар російським ЗМІ
Depo.
6 серпня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТСН.

"Журналісти ходили з камерою постійно, намагалися знімати: своїх, наших, ми не звертали на це уваги. І потім почали по одному наших смикати. Ми якось не надали цьому значення, вирішили пару слів сказати.

Потім вже, коли цей репортаж з'явився нам почали кидати, мовляв "Вам не соромно?" - Ми не могли зрозуміти, що таке. Подивилися репортаж - жах! Все перекрутили. Говорили одне, половину не дали, за кадром почали говорити якісь моменти. Дуже негарно і неприємно це вийшло.

Ми вирішили висловити свою думку з приводу "чистих" атлетів, які не їдуть на Олімпійські ігри. Нам шкода по-людськи. Ось так було сказано. Вони ж все піднесли по-іншому. Що нас звинувачують в якомусь непатріотизмі. Дуже неприємно, що так піднесли.

Люди, які залишилися в Україні переживати за нас, вболівати, напевно, по-іншому на нас дивляться після цього репортажу. Неприємно, що так зробили російські ЗМІ. Ми хотіли підтримати трошки. Ніякі політичні моменти не хотіли піднімати. Напевно, даремно. Шкодую, що повелися на це", - сказала Бризгіна.

Більше новин Олімпіади читайте на Depo.Сектор