Міністр спорту розповів, чого очікує від українців на Олімпіаді

Міністр спорту України Ігор Жданов поділився очікуваннями від українських олімпійців у Ріо
Depo.
5 серпня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на liga.net. "По медалям нічого говорити не буду - вболівати треба за всіх наших спортсменів, в цілому наша мета - увійти в Топ-20 медального заліку на Олімпіаді в Ріо. Звичайно, в цей раз нам важче готувати спортсменів, в фактично воєнний час, коли внаслідок анексії ми втратили 20% економіки країни, а левова частка коштів спрямовується в сектор безпеки і оборони.

Ми втратили важливі спортивні бази і тренувальні об'єкти в Криму, Донецькій і Луганській області, в тому числі і нову паралімпійську базу в Євпаторії, сучасний легкоатлетичний стадіон у Донецьку. Певний спортивний потенціал втрачено через війну. На минулій Олімпіаді в України було 228 ліцензій, зараз - 206.

Я закликаю громадян підтримувати всіх наших спортсменів у всіх 27 видах спорту, де буде представлена ​​Україна. Особливу увагу хотів би звернути на стрибки в воду, стрільбу з лука, кульову стрільбу, греко-римську і вільну боротьбу. Також на художню і спортивну гімнастику, фехтування, синхронне плавання", - заявив Жданов.

Більше новин Олімпіади читайте на Depo.Сектор