Чому в провалі на Олімпіаді зіркового Зантараї винна "зрада"

Сьогодні одна з головних надій на медалі Ріо дзюдоїст Георгій Зантарая ганебно поступився в першій же сутичці
Depo.
7 серпня 2016 19:33
ФОТО: depo.ua
Чому в провалі на Олімпіаді зіркового Зантараї винна "зрада"
Чому в провалі на Олімпіаді зіркового Зантараї винна "зрада"

Як повідомляє Depo.Сектор, чемпіону світу (2009 року, - авт.) та переможцю чемпіонату Європи (2011 року, - авт.) вже не вперше ганьбитися на Олімпіаді. В Лондоні Зантарая знову ж був одним з фаворитів ваги до 66 кг, але в першому ж поєдинку тоді поступився італійцеві Еліо Верде. Минуло чотири роки і знову провал, цього разу українець програв португальцю Серджіу Оленич.

Що трапилось журналісти Depo.Сектор запитали у товариша Зантараї, у чемпіона Європи 2011 року Сергія Дребота.

"Бачив поєдинок і дуже засмутився. Ми товаришуємо з Георгієм, тому близько взяв цю поразку. Для мене є одне пояснення - спортсмен програв психологічно, десь "перегорів". З Оленичем він зустрічався на Кубку світу і перемагав його достроково. А тут... Мабуть, дався взнаки оцей суцільний тиск на Георгія. Всі вимагали від нього медалі, от і зламався. Зараз важливо підтримати спортсмена, поразка на Олімпіаді важки удар. Тому прошу всіх підтримати мого товариша Георгія Зантараю", - сказав Сергій1 Дребот.

Вочевидь, поразка, де ти сам себе зрадив справді болючіша, аніж коли потрапляєш на сильнішого суперника. Перемогти себе і своє хвилювання не вдалося через це і результат.

Більше новин Олімпіади читайте на Depo.Сектор