Чому неадекватні українські олімпійці подружилися з Росією

Українські олімпійці вразили своїм банальним, пробачте, ідіотизмом

Дивіться, в чому ситуація. ВАДА провела розслідування, довівши існування на Росії допінгової програми. Полетіли голови легкоатлетів. МОК хоч і не відсторонив Росію від Ігор-2016, але переклав рішення на міжнародні федерації. Більше сотні російських спортсменів не їдуть на Олімпіаду. Ті, які мають допінгові історії. Оскільки ВАДА довело, що держава і ФСБ "кришували" вживання спортсменами допінгу. 

І ось російські пропагандисти з "Россия 1" так мило брали інтерв'ю в наших спортсменів.

Журналісти телеканалу знімали сюжет в рейсовому літаку, де разом летіли спортсмени збірної України і збірної Росії.

Олімпійці з України, держави, в якої Росія анексувала Крим, розпочала війну на Донбасі, дуже привітно, навіть посміхаючись, роздавали інтерв'ю, де говорили, яке погане ВАДА, і вся ця допінгова справа - лише політика. Говорили навіть, що їм шкода росіян.

Чому неадекватні українські олімпійці подружилися з Росією - фото 1

Чому неадекватні українські олімпійці подружилися з Росією - фото 2Чому неадекватні українські олімпійці подружилися з Росією - фото 3Чому неадекватні українські олімпійці подружилися з Росією - фото 4

Скрін-шоти: Віталій Крутяков

В цей момент в голову закрадається думка: як же мені байдуже на цих спортсменів, на їх виступ на Олімпіаді. Чомусь здається, що це звичайні колаборанти у костюмах збірної.

Оскільки якось навіть в голову не вкладається те, що можна ось так просто і невимушено, після стількох загиблих хлопців у війні, втопити в унітазі власну гідність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор