Жіночі хокейні команди США та Канади у драматичному поєдинку розіграли "золото" Олімпіади

Жіноча збірна США стала переможцем олімпійського хокейного турніру в Пхьнчхані

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Фінальний матч з командою Канади завершився з рахунком 3:2 Б на користь підопічних Роба Стаубера.

Американки відкрили рахунок за 26 секунд до кінця першого періоду завдяки шайбі Хіларі Найт, якій вдалося реалізувати більшість. Канадки перевернули хід гри за п'ять хвилин на старті другого періоду, протягом яких відзначилися Хейлі Ірвін і Марі-Філіп Пулен.

Пулен, яка є капітаном команди, зуміла, до речі, закинути шайбу в третьому фіналі олімпійського турніру поспіль. Збірна США зрівняла рахунок за шість хвилин до кінця третього періоду. Грубою позиційною помилкою хоккеїсток Канади скористалася Монік Ламурьо-Морандо.

20-хвилинний овертайм не виявив сильнішого, а в серії буллітів перемогу збірній США принесла Джослін Ламурьо-Девідсон.