Збірна України здобула ще три медалі на Паралімпіаді-2018

Збірна України здобула ще три медалі на…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Українські спортсмени здобули ще 3 медалі на Паралімпіаді.

Золото збірній України приніс виступ Ігора Рептюха у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи). Для Рептюха це вже друга нагорода у Пхьончхані - раніше він став третім у біатлонних перегонах на 7,5 км.

Українка Оксана Шишкова завоювала срібну нагороду у лижних гонках на 15 км (з вадами зору). Для Шишкової це також друга медаль - раніше вона посіла друге місце у біатлонному спринті.

Нарешті, бронзову медаль сьогодні поклала до скарбнички української команди Людмила Ляшенко, яка фінішувала третьою у лижних гонках на дистанції 15 км (стоячи). І це також друга медаль для спортсменки, яка раніше фінішувала третьою у біатлоні (6 км).

Загалом українці вже здобули 9 медалей - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.