Як Олімпійські атлети з Росії "вклепали" дві медалі за півгодини

Російські спортсмени, яких допустили до Олімпіади без гімну і прапора продовжують здобувати бронзові нагороди

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Російський лижник Большунов завоював бронзову медаль Олімпіади в Пхьoнчхані, ставши третім у фінальному спринтерському забігу класичним стилем. Поступився росіянин лише переможцю змагань Йоханнесe Хесефлоту Клебo з Норвегії, а також італійцю Федеріко Пеллегріно.

Раніше бронзу Пхьoнчхана в лижах завоювала Юлія Белорукова. У фінальній гонці росіянка стала третьою, відставши від переможниці шведки Стіни Нільссон на 3,37 секунди. Срібло в змаганні взяла норвежка Майкен Касперс Фалла.

Для OAР це потрапляння на п'єдестал стало п'ятим на Іграх-2018 - раніше росіяни завоювали срібло в командному фігурному катанні, а також дві бронзові нагороди (в керлінгу та шорт-треку).