Українські біатлоністи виграли 3 медалі в сьомий день Паралімпіади

У сьомий день Парілімпіади в Пхьончхані українські спортсмени виграли 3 медалі в біатлоні

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Віталій Лук'яненко завоював "золото" в гонці на 15 км серед спортсменів з вадами зору. Другим фінішував Олександр Казик, який поступився Лук'яненку 24 секунди. Анатолій Ковалевський прийшов 4-м, відставши від бронзового призера на менш ніж 8 секунд. Юрій Уткін - 5-й, Дмитро Суярко - 6-й, Олександр Махоткін - 8-й, Ярослав Решетинський - 11-й.

У гонці на 12,5 км серед спортсменів з вадами зору Оксана Шишкова виграла "срібло", відставши від Михалини Лисової, що представляє нейтральних паралімпійських атлетів, майже на 3 хвилини. Також в цій дисципліні брала участь Ольга Прилуцька, яка фінішувала 4-ю і поступилася бронзовій медалістці трохи більше, ніж півтори хвилини.