Третій день Олімпіади: Російський завал, пекельний землетрус та північнокорейська цензура
Підійшов до свого завершення третій змагальний день на Олімпіаді в Пхьончхані
Depo.Сектор перелічить найцікавіші події олімпійського дня.
ТЕМА 1. Норвезький лижник збив двох росіян.
На початку чоловічого лижного скіатлону на 30 км в рамках Олімпіади-2018 в Пхьoнчханi сталося падіння за участю російських лижників.
Норвежець Сiмен Хегстад Крюгер, який сенсаційно взяв золото Олімпіади в скіатлонi, запнувся і зламав палицю. Росіяни Андрiй Ларьков и Денис Спицов не змогли об'їхати скандинава і також впали, втративши кілька секунд.
ТЕМА 2. Російський рекорд.
Принижену російську збірну супроводжують не лише невдачі. Олімпійська атлетка з Росiї стала автором першого світового рекорду Олімпіади-2018: російська фігуристка Євгенія Медведєва виграла коротку програму в рамках командного олімпійського турніру. За свій "прокат" росіянка отримала 81,06 бала. Таким чином, Медведєва встановила світовий рекорд.
Попереднє досягнення належало їй же: на чемпіонаті світу в Токіо російська фігуристка набрала 80,85 бала.
Також Медведєва стала першою учасницею Олімпійських ігор в Пхьoнчхані, кому вдалося встановити світовий рекорд.
ТЕМА 3. Небезпечний землетрус.
Окрім загроз ядерних ударів з боку КНДР Південну Корею переслідують і стихійні лиха.
За 150 км від Олімпійського селища біля міста Пхохан стався землетрус з магнітудою 4,6 бала. Члени делегації країн-учасниць Ігор, які проживають в селі отримали смс-повідомлення, в якому їх попросили бути обережнішими.
Втім, землетрус пройшов занадто далеко від Олімпійського селища, щоб завдати шкоди її мешканцям.
Повідомляється, що немає ніяких підстав для для скасування змагань. Втім, не виключено, що можуть статися нові поштовхи.
ТЕМА 4. Олімпійський вірус.
Число постраждалих від норовірусу на Олімпійських іграх в Пхьoнчхані досягло 128 осіб.
Серед хворих немає спортсменів, однак вірусом заразилися щонайменше 34 співробітник служби безпеки. В оргкомітеті Олімпіади заявили, що хворий персонал був поміщений під карантин, щоб не допустити поширення захворювання. Для того, щоб компенсувати брак робочої сили, яка виникла через посилення заходів безпеки у зв'язку з вірусом, до роботи на об'єктах Олімпіади були залучені 900 військових.
Захворювання, що викликає високу температуру і кишковий розлад, було виявлено у співробітників харчоблоку в медіаселищі Олімпійських ігор і в Молодіжному центрі.
ТЕМА 5. Український курйоз.
З неприємної пригоди розпочалися олімпійські змагання у Пхьoнчхані для саночника Андрія Мандзія з Кременця.
Вже на 14-й секунді свого першого заїзду Андрій неправильно увійшов в поворот, через що злетів з санок і здавалося втратив всі шанси навіть банально доїхати до фінішу. У нього не було швидкості, але він якимось чином повернувся на санки і таки доїхав цю спробу.
Так, Мандзій програв в результаті більше 15-ти секунд найкращому результату і втратив шанси навіть на передостаннє місце, але він отримав можливість ще тричі вийти на старт.
ТЕМА 6. Північнокорейська цензура.
На Олімпіаді зганьбилася об'єднана корейська хокейна команда, яка зіграла свій перший матч в Пхьoнчхані.
Об'єднана жіноча команда Кореї з хокею програла Швейцарії з рахунком 8:0.
На матчі був присутній президент Південної Кореї Мун Чже Ін, а також північнокорейські чиновники. Перед початком матчу Мун Чже Іна супроводжували формальний глава КНДР Кім Йон Нам і сестра північнокорейського лідера Кім Чен Iна - Кім Йо Чжон.
ЗМІ КНДР промовчали про розгромну поразку єдиної жіночої збірної Північної і Південної Кореї на Олімпійських іграх-2018 в Пхьoнчханi.
Офіційне інформаційне агентство КНДР KCNA детально повідомило про антураж історичного поєдинку, але вирішив не повідомлять прo поразку від Швейцарії з рахунком 0:8.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Олімпіада-2018