Став відомий склад збірної України на чоловічий спринт Олімпійських ігор в Пхьoнчхані

У неділю, 11 лютого, біатлоністи вийдуть на старт 10 кілометрової спринтерській дистанції з двома вогневими рубежами

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на xsport.ua.

Збірну України в цій гонці представлять четверо біатлоністів. На старт спринту вийдуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков та Сергій Семенов. Найбільші шанси на успіх має тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, який тричі фінішував в десятці найсильніших в гонках Кубка світу нинішнього сезону.

Показовою ця гонка стане і для бронзового призера чемпіонату світу 2016 в спринті Сергія Семенова. Старт гонки - о 13.15.

Ну а головними фаворитами на гонку є лідери загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад і норвежець Йоханнес Бьo. І якщо перший вже має в своєму активі чотири олімпійські нагороди, то Йоханнес ще не стояв на п'єдесталі Олімпійських ігор.

Нагадаємо, кращий результат серед українок у спринті продемонструвала Віта Семеренко - 14-а. Перемогу в гонці і звання олімпійської чемпіонки виборола німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр.