ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські функціонери підуть у відставку в разі позитивної проби В олімпійця

Перший віце-президент Федерації керлінгу Росії Андрій Созін заявив, що керівництво Федерації піде у відставку, якщо проба В Олександра Крушельницького виявиться позитивною

Depo.
18 лютого 2018 21:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на govoritmoskva.ru.

На Росії запевняють, що не знали про вживання допінгу керлінгістом.

"Завтра скажуть, що проба В позитивна - збирайте речі, медалі віддавайте... Чесне слово, не знаю, що будемо робити. З жахом чекаємо цієї завтрашньої проби... Якщо Крушельницький винен, якщо скаже: вибачте, будь ласка, я зійшов з розуму і випив - в повному складі підемо у відставку.

Для керлінгістів мельдоній взагалі не потрібен. Ну, якась форма відновлення, поліпшення роботи серцевого м'яза. Ні швидше-вище-сильніше, ні точніше, нічого цей препарат для керлінгу не дає. Коли його зняли, ми навіть не помітили, що його зняли. Він не потрібен.

Я зідзвонився зі своїм старим знайомим, який керував антидопінговою лабораторією Росії кілька років тому. Зрозуміло, що не Родченков, а до, більш серйозної людини... Він мені каже: я взагалі не здивований, тому що не потрібні герої російські на цій Олімпіаді. Він каже, що велика політика, провокація. Це можуть зробити спецслужби. Не потрібні фотографії прекрасної панночки нашої на постерах. Не потрібні герої, схожі на Джеймса Бонда з Росії. Я кажу, звичайно, про пару, тому що якщо буде щось не так, то медалі відберуть у обох.

Зараз така паніка, що ми не знаємо, що говорити. Це просто нокаут. Немає припущень навіть. Приїде комісія, буде розбиратися. Я згоден навіть, на детекторі брехні щоб перевірили, якісь сучасні технології - ми підпишемося під будь-якою ситуацією", - сказав Созін.

На Олімпіаді в Пхьончхані Олександр Крушельницький в парі з Анастасією Бризгаловою завоював "бронзу" в дабл-міксті. Пробу В Крушельницького розкриють 19 лютого.

Нагадаємо, росіянин, якого впіймали на допінгу вважає, що мельдоній йому міг підмішати партнер по команді.